Kadeřnictví MAGIC HAIR Nymburk

Kadeřnictví MAGIC HAIR Nymburk

 

O kadeřnictví MAGIC HAIR provozovna Nymburk

Kadeřnický salon Magic Hair najdete v Nymburce na ulici Poděbradská 1037 v NC ALBERT. Své služby kadeřnictví Magic Hair nabízí dámské i pánské klientele a samozřejmě nezapomíná ani na ty nejmenší z řad dětí.

Velmi brzy po svém otevření se salon Magic Hair stal vyhledávaným kadeřnictvím v Nymburce. Jeho dobrá pověst se šířila velice rychle a bylo ihned jasno, které kadeřnictví v Nymburce budou zákazníci rádi navštěvovat.

Celý interiér salonu je koncipován do klidného a zároveň nadčasového stylu, který vás vtáhne do jiného světa, kde zapomenete na nepříjemnosti každodenního shonu.

Vzorná péče o klienty, profesionalita a kvalita našich kadeřníků, špičkový design prostor jsou hlavními stavebními kameny, se kterými se vrháme do boje pro získání respektu v kadeřnickém světě.

O vlasech se říká, že jsou koruna krásy. Dokonalý účes, který respektuje osobnost a styl, dokáže mluvit za nás. Kadeřnictví Magic Hair Nymburk si tuto vlastnost dobře uvědomuje a proto u nás najdete profesionální přístup a schopnost empatie. Víme, že každý člověk je jedinečnou osobností a proto se snažíme vystihnout a podpořit vaši originalitu i styl, přičemž dbáme na vaše přání.

Náš kadeřnický tým se neustále odborně vzdělává, a tak Vám vždy nabídne současné trendy nejen v barvení a střihu, ale i v kompletní péči o vlasy a vlasovou pokožku.

Pro svou práci používáme nejnovější technologie a špičkovou kosmetiku světových značek jako je Schwarzkopf, Kérastase, L’Oréal Professionnel, PAUL MITCHELL zaručující spokojenost a umožňující nám poskytnout prvotřídní kvalitu služeb, které uspokojí potřeby každého klienta.

Na Vaši návštěvu se těší, kolektiv kadeřnictví Magic Hair Nymburk