Společnost L’Oréal po dobu delší než jedno století nabízí všem ženám a mužům po celém světě nejlepší inovace kosmetických přípravků, které zaručují kvalitu, účinnost a bezpečnost.
Dnes patří společnosti L’Oréal 26 mezinárodních kosmetických značek, spadá pod ni 40 továren na šesti kontinentech, působí ve více než 150 zemích světa, provozuje 16 výzkumných středisek, které se specializují na studium kosmetických zvyklostí a potřeb spotřebitelů po celém světě a zaměstnává více než 60 000 lidí.
Vlasová kosmetika L’Oréal Professionnel je prémiovou značkou a zdrojem inspirace pro kadeřníky celého světa. Vlasová kosmetika L’Oréal Professionnel kombinuje vysoce efektivní produkty s exkluzivními službami v oblasti barvení, produktů péče o vlasy a stylingu.
Na vývoji produktů L’Oréal Professionnel se podílejí přední světoví kadeřníci. Inspiraci čerpá především ze světa módy. L’Oréal Professionnel přináší dotek Paříže celému světu.
Neustále usiluje o dokonalost a kvalitu. Laboratoře pokročilého výzkumu skupiny L’Oréal jsou tu proto, aby prostřednictvím průlomových technologií a nových exkluzivních služeb zajistily, že značka L’Oréal Professionnel bude vždy o krok napřed ostatními.
Značka L’Oréal Professionnel vidí klíč k úspěchu ve sdílení. V kontaktech s ostatními, v pozorování vrcholných profesionálů a ve svobodné výměně nápadů, díky nimž se každý z nás obohacuje.
Odhaluje jedinečnou krásu u každého zákazníka. Uchovává touhu po individuální a osobité kráse a zdůrazňovat jejich nejlepší rysy. L’Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.
Dopřejte si unikátní vlasovou péči, která bude vaše vlasy doslova hýčkat. Specializované produktové řady vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel zahrnují šampony, kondicionéry, tužidla, laky, ochranné keratinové krémy, pečující masky, vyživující oleje, termoaktivní spreje, fixační spreje, stylingové pudry a gely, regenerační séra pro ženy, muže i děti.

Zobrazeno 1–12 ze 72 záznamů