Profesionální vlasová kosmetika Paul Mitchell

35 LET VÁŠNĚ PRO VLASY…

Vše začalo společnou vizi kadeřníka Paula Mitchella a marketingového génia Johna Paula DeJoriy vizi založit společnost, která kadeřníkům na celém světě ukáže cestu k úspěchu.
Základní kámen k uskutečnění této vize položili dva přátelé v roce 1980, kdy založili firmu JOHN PAUL MITCHELL SYSTEMS® a začali prodávat své produkty pod značkou PAUL MITCHELL®. Exkluzivní portfolio výrobků vlasové kosmetika je známé, uznávané a oblíbené daleko za hranicemi USA. Prodejci ve více než 80 zemích světa dosáhli toho, že se produkty společnosti JOHN PAUL MITCHELL SYSTEMS® v současnosti prodávají ve více než 100 000 salonech a školách s výsledným ročním obratem, který přesahuje 1 miliardu $.

Všechny produkty podléhají nejpřísnějším kvalitativním standardům, jsou vyvíjeny za použití alternativních testovacích metod (nejsou testovány na zvířatech) a jsou složeny z kvalitních, ušlechtilých přírodních složek, ať už čajovníkový olej v naší značce TEA TREE the experience nebo awapuhi v produktech PAUL MITCHELL®.

Nejen přírodní obsažené látky, ale především jejich získávání šetrné vůči životnímu prostředí leží společnosti na srdci. Již v roce 1983 založili zakladatelé společnosti soběstačnou solárně poháněnou farmu na awapuhi na Havaji, která dodnes dodává pečující látky z bílého zázvoru do našich produktů.

PAUL MITCHELL® prostřednictvím podpory organizace american Forests® garantuje, že emise Co2 vznikající během výroby a distribuce teatree produktů jsou eliminovány vysazováním nových stromů. Prostřednictvím známých neziskových organizací na ochranu přírody vysázel Paul Mitchell® již přes 200 000 stromů.

Paul Mitchell® podporuje ekologická organizace Sea Shepherd Conservation Society a Project Blue Sea se zasazují o ochranu moří. Cílem organizací je zastavit ilegální lov velryb, ilegální lov tuleňů, lov delfínu japonskými rybáři a nadměrný rybolov v mořích. Kromě toho bojují proti znečišťování světových oceánů.