Mitch pro pány
Intenzivně působící koncentráty dělají z každodenní péče o vzhled pohodovou hru. Už při použití malého množství produktu vytvoříte dlouhotrvající, dechberoucí výsledek.
Nekonečné stylingové možnosti každému modernímu muži na míru nenechají žádné přání nevyslyšeno. Komplimenty garantovány!

Každý muž potřebuje svého nejlepšího přítele, na kterého se může vždy a za každých okolností spolehnout. Díky jednoduchému, efektivnímu použití a možnostem individuální volby je MITCH® přesně tím, po čem muži odjakživa touží. Svěží, jednoduché produkty umožňují uskutečnit jakýkoliv style – celý sortiment MITCH® je intuitivní a snadno pochopitelný. Barevné rozlišení sortimentu vede k rychlému a snadnému výběru vhodného produktu: bílá znamená lehkou fixaci, žlutá střední fixaci a červená fixaci silnou. Produkty s lehkou fixací propůjčují lesk, produkty se silnou fixací naopak matují.

Těšte se na zcela nový svět pěstěného vzhledu – prostě MITCH®, prostě mužská záležitost.

„Již po více než dvě desetiletí je značka PAUL MITCHELL® číslem jedna mezi profesionálně kadeřnickými značkami v oblasti kvality a péče o pánské zákazníky. Jsme přesvědčeni o tom, že MITCH® disponuje právě tou kvalitou a tím výkonem, který si přejete Vy, stejně jako Vaši zákazníci.““
(Angus Mitchell, spolumajitel JOHN PAUL MITCHELL SYSTEMS®)

Zobrazeno všech 7 záznamů