Služby

Naše dámské kadeřnictví MAGIC HAIR Mladá Boleslav si zakládá na kvalitní a odborné péči o vaše vlasy, na té nejvyšší profesionální úrovni. Pro naše dámské kadeřnictví je každá zákaznice jedinečná. Proto se snažíme vybrat pro naše zákaznice i jedinečný styl, barvu a střih, který podtrhne její osobnost.

Více

Naše pánské kadeřnictví si uvědomuje, že pro moderního muže je skvělý vzhled stále důležitější a módní účes k tomu samozřejmě patří. Pánské kadeřnictví MAGIC HAIR je připraveno Vám poskytnout služby na té nejvyšší profesionální úrovni.

Více

Dětské kadeřnictví Magic Hair vám nabídne možnost ostříhat vaše dítě a to ať už se jedná o chlapce či dívku, dle nejnovějších módních trendů i klasických střihů. Z holčičky uděláme mladou slečnu, z chlapce šikovného mladíka. Dobře víme,

Více

Prodlužování vlasů keratinem patří k nejšetrnější metodě. Keratin je základním stavebním materiálem vlasu a je tudíž pro vlasy nejpřirozenějším materiálem. Tento způsob prodlužování vlasů je nejen oblíbený, ale hlavně bezpečný. Vlastní vlasy nejsou spoji nadměrně zatěžovány.

Více
foto kategorie narovnávání vlasů

K narovnávání vlasů brazilským keratinem je zcela přírodní cesta trvalého narovnávání vlasů. Vlasy se vyživují díky zažehlování speciálních balzámů, čímž zároveň dochází u vlasového vlákna k hloubkové regeneraci. Tato metoda narovnávání vlasů vaše vlasy vyhladí a dodá jim potřebnou vitalitu a lesk.

Více
foto kategorie svatební účesy

Svatební účesy mohou být pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy a měly by být doplněny dekorativními předměty, jako jsou štrasová svatební korunka, svatební čelenka, perličky do účesu, vlásenky, drobná kvítka nebo živé květiny, které budou použity ve svatební kytici.

Více
foto proměny

Výrazné proměny vzhledu ženy nemusí být vždy výsledkem plastických chirurgů. Proměna nevýrazného vzhledu ženy či dívky se může docílit i změnou účesu. Pokud se chce žena účastnit proměny, …

Více

Revoluční rekonstrukce vlasů
Dopřejte svým vlasům ztracenou plnost a vitalitu díky exkluzivnímu komplexu účinných látek KeraTriplexTM. KeraTriplexTM propůjčuje vlasům dechberoucí lesk, hebkost, elasticitu a zdravější vzhled.

Více