O nás

O FIRMĚ

Kadeřnický salon Magic Hair leží v Mladé Boleslavi Na Radouči v OD Albert, jen pár kroků od nákupního centra OBI. Velmi brzy po svém otevření se salon Magic Hair stal vyhledávaným kadeřnictvím v Mladé Boleslavi. Jeho dobrá pověst se šířila velice rychle a bylo ihned jasno, který kadeřnický salon v Mladé Boleslavi budou zákazníci rádi navštěvovat.

Magic Hair interiér

INTERIÉR

Celý interiér salonu je koncipován do klidného a zároveň nadčasového stylu, který vás vtáhne do jiného světa, kde zapomenete na nepříjemnosti a nástrahy každodenního shonu.

Vzorná péče o klienty, profesionalita a kvalita našich kadeřníků, špičkový design prostor jsou hlavními stavebními kameny, se kterými se vrháme do boje pro získání respektu v kadeřnickém světě.

foto kategorie o vlasech

O VLASECH

O vlasech se říká, že jsou koruna krásy. Dokonalý účes, který respektuje osobnost a styl, dokáže mluvit za nás. Kadeřnictví Magic Hair Mladá Boleslav si tuto vlastnost dobře uvědomuje a proto u nás najdete profesionální přístup a schopnost empatie. Víme, že každý člověk je jedinečnou osobností a proto se snažíme vystihnout a podpořit vaši originalitu i styl, přičemž dbáme na vaše přání.

CÍL FIRMY

Naším cílem je poskytnout zákazníkům profesionální servis ve všech směrech. Prošli jsme mnoha školeními v České republice i v zahraničí. Stále na sobě pracujeme a bedlivě sledujeme všechny nové trendy. Nemusíte sledovat, co je právě in, my to děláme za Vás a jsme vždy připraveni Vám poradit! Pokud hledáte dobrého kadeřníka v Mladé Boleslavi, tak jste na správné adrese.

foto o nás

NAŠE VIZE

Naší vizí je tvořit krásnější a harmoničtější svět kolem nás.

…návštěva v Magic Hair salonu by pro Vás měla být zastavením v běhu všedního dne, chvílí pohody a relaxace…

TÝM

Náš kadeřnický tým se neustále odborně vzdělává, a tak Vám vždy nabídne současné trendy nejen v barvení a střihu, ale i v kompletní péči o vlasy a vlasovou pokožku.

Individuální a přátelský přístup ke klientům společně s využívanými technologiemi a špičkovou kosmetikou zaručuje spokojenost a prvotřídní kvalitu služeb, které uspokojí potřeby každého klienta.

NÁŠ TÝM – MLADÁ BOLESLAV